Okulary do pracy przy komputerze

okulary do pracy przy komputerze Warszawa

Okulary do pracy przy komputerze znacznie odciążają wzrok

Dużo czasu patrzysz na wyświetlacz monitora, telewizora czy telefonu? Pamiętaj, że podczas pracy przy komputerze mrugasz 5 razy rzadziej! Oprócz tego, że okulary do pracy przy komputerze stanowią miły dodatek, to ich głównym celem jest ochrona naszego wzroku. Specjalne okulary do pracy przy komputerze mają za zadanie odbijać szkodliwe światło niebieskie emitowane z urządzeń cyfrowych. Podczas rozmowy z okulistą lub optykiem, zawsze warto zaznaczyć, ile czasu spędzamy przy ekranach i monitorach.

Okulary do pracy przy komputerze posiadają filtr niebieski, który skutecznie odbija 100% nadmiernego, szkodliwego promieniowania niebieskiego. Dodatkowo poprawia on kontrast tekstu i obrazów w urządzeniach z wyświetlaczami cyfrowymi. Skutecznie pomaga przy bólach głowy oraz zaczerwienieniu oczu, spowodowanych długim patrzeniem w komputer, smartfon czy telewizor. Istotne jest również to, że dodatkowy niebieski filtr ochronny wspomaga prace przy sztucznym oświetleniu, jak i jazdę samochodem. W przeciwieństwie do okularów biurowych, okulary do pracy przy komputerze pozwalają na wykonywanie większości codziennych czynności.

okulary do pracy przy komputerze w Warszawie

Kiedy są Ci potrzebne okulary do pracy przy komputerze?

Ból głowy, przekrwione i zmęczone oczy – to tylko część syndromów widzenia komputerowego. Nie zastanawiaj się i reaguj szybko – okulary do pracy przy komputerze – ochronią Twój wzrok. CVS – Computer Vision Syndrom jest problemem, który dotyka coraz więcej osób. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ technologia elektroniczna idzie do przodu i coraz więcej czasu spędzamy przed ekranami i monitorami urządzeń. W dodatku, często niewłaściwie z nich korzystamy, robiąc za mało przerw podczas pracy z nimi. Z pomocą przychodzą dobrej jakości okulary do pracy przy komputerze, chroniące przed światłem niebieskim. 

Zmęczenie oczu, uczucie suchości i pieczenia, częste łzawienie i ból oczu, bóle głowy oraz pojawiająca się zmiana kontrastu kolorów, podwójne widzenie i rozmazany tekst na ekranie – w rezultacie wszystkie te dolegliwości są objawami CVS. Jeśli dotyczą Ciebie, powinieneś bez wątpienia odwiedzić nasz Salon Optyczny i dobrać idealne okulary do pracy przy komputerze dla siebie.

Czy okulary do pracy przy komputerze działają?

Okulary do pracy przy komputerze wyposażone w niebieski filtr ochronny z pewnością spełniają swoje zadanie, ponieważ doskonale odbijają szkodliwe promieniowanie pochodzące z wyświetlaczy urządzeń cyfrowych. Przede wszystkim takie zastosowanie znacznie zmniejsza zniszczenie komórek siatkówki naszego oka. Okulary do pracy przy komputerze pozwalają również na maksymalne przepuszczanie światła widzialnego. Dodatkowo posiadają najtrwalszy, najnowocześniejszy filtr antryrefleksyjny, który niewątpliwie chroni soczewki przed zarysowaniami, zadrapaniami oraz kurzem. W pełni zalecamy takie okulary do codziennego noszenia, nie tylko przed komputerem. Masz jeszcze nurtujące Cię pytania? Zajrzyj do godnej uwagi zakładki porady lub napisz do nas. Zapraszamy również do naszego Salonu Optycznego w którym porozmawiamy o okularach idealnych dla Ciebie.