Okulary Maui Jim

“Nasze okulary nie zmienią świata, ale sposób, w jaki go postrzegasz”

Okulary Maui Jim to bezsprzecznie światowy produkt najwyższej jakości. Powstały one z myślą o szkodliwości promieni słonecznych, które przedostają się do naszych oczu. Zakładając okulary przeciwsłoneczne marki Maui Jim mamy pewność, że nasz wzrok będzie w 100% chroniony przez soczewki PolarizedPlus 2 najwyższej jakości. Przymierz je w naszym Salonie Optycznym i przekonaj się o komforcie widzenia przez okulary tej firmy.

Czym jest Maui Jim?

Maui Jim jest międzynarodową firmą zajmującą się sprzedażą okularów przeciwsłonecznych oraz korekcyjnych. Posiada również własną produkcje soczewek okularowych, jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie na całym świecie. Jest to produkt klasy światowej, który w pełni rekomendujemy.

Pierwsze okulary skonstruował w 1980 roku Jim Richards na jednej z Hawajskich plaż Maui, stąd też nazwa Maui Jim. W rezultacie powstała niebywała ochrona oczu dla mieszkańców – pierwotnie dla mieszkańców Wysp Hawajskich, a obecnie całego świata. Godny uwagi jest również fakt o rozpoznawalności tej firmy, ponieważ co 5 mieszkaniec Stanów Zjednoczonych rozpoznaje tą markę.

Maui Jim czy warto kupić?

Wszystkie okulary przeciwsłoneczne Maui Jim zalecane są przez Fundację na rzecz walki z rakiem skóry jako skuteczna ochrona przed promieniowaniem UV dla oczu i otaczającej je skóry.

Okulary producenta z popularną papugą wychodzą naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Każdy, kto choć raz zdecydował się na ich zakup, wracał w przyszłości z uśmiechem na twarzy po kolejne. Reasumując, zalecamy chronić nasze oczy przed słońcem, w czym firma Maui Jim jest ekspertem. Salon Optyczny Smolińscy jest autoryzowanym sprzedawcą okularów Maui Jim, na które posiadamy bardzo konkurencyjne cenach.

Zalety soczewek przeciwsłonecznych PolarizedPlus 2

Bezpiecznie korzystaj ze słońca

Soczewki PolarizedPlus 2 eliminują 99,9% odblasków i w 100% blokują szkodliwe promienie UV, a jednocześnie w niezrównany sposób wzmacniają postrzeganie barw. Wszystkie okulary przeciwsłoneczne Maui Jim posiadają opatentowaną soczewkę, która zapewnia nie zrównaną skuteczność wydobywania kolorów oraz widzenia w każdych warunkach oświetleniowych.

Polaryzacja jest nakładana natryskowo, dzięki czemu w pełni skutecznie eliminuje odblaski oraz trwale utrzymuje się na soczewce.

Bi-gradalna powłoka lustrzana w górnej oraz dolnej części soczewki zapobiega mimowolnemu mrużeniu oczu. W związku z czym, pozwala im na odprężenie.

Wzbogacenie kolorów – opatentowana technologia wzbogaca naturalne światło zamiast je ściemniać, zapewniając wyjątkowe barwy i przejrzystość.

Powłoka ClearShell chroni naszą soczewkę przed zarysowaniami, pozwalając zwiększyć spectrum zastosowań.

Powłoka Oleofobowa i Wodoodporna usprawnia spływanie wody, jednocześnie nie pozwalając na przywieranie tłuszczu do soczewki

Antyrefleks jest powłoką tylną i ma na celu odbijanie światła oraz odblasku z tyłu i dołu.

Okulary Maui Jim – rewolucja w okularach przeciwsłonecznych