O nas

Optyk i Okulista z Marszałkowskiej

Sprawdzony salon optyczny, gdzie kupisz okulary oraz zrealizujesz receptę znajdujący się w centrum Warszawy od 1969 roku. Optyk i Okulista z Marszałkowskiej słynie z świadczenia usług najwyższej jakości.

Posiadamy nowoczesną szlifiernię optyczną, dzięki czemu stawiamy na dokładność oraz błyskawiczne zrealizowanie zamówionych okularów. Nasz doświadczony optyk zadba o to, aby wykonane okulary były idealne pod każdym względem. Na miejscu znajduje się lekarz okulista, który po wstępnym wywiadzie przeprowadzi darmowe badanie wzroku przy wyrobieniu okularów. Nasz wykwalifikowany personel doradzi w wyborze oprawek, a następnie podpowie, które soczewki okularowe będą dla nas najodpowiedniejsze. Pracujemy tylko na wysokiej jakości produktach, ponieważ zależy nam na naszych klientach i ich zadowoleniu. 

salon optyczny smolinscy Warszawa
optyk Warszawa

Dlaczego nasz Salon Optyczny?​

Jest mnóstwo powodów, dla których nasz salon optyczny jest dla Państwa najwygodniejszy. Wejście dla niepełnosprawnych, świetna lokalizacja, wygodny dojazd komunikacją miejska oraz przydrożne miejsca parkingowe, pozwolą każdemu do nas trafić. Ponadto, wykonujemy darmowe badanie wzroku wykonywane przez okulistę w naszym salonie na Marszałkowskiej. Tak więc, jeżeli nie masz recepty - nie przejmuj się, u nas zbadasz swój wzrok. W ofercie posiadamy zarówno oprawki z zagranicznych domów mody, jak i od naszych polskich producentów - wszystko w okazyjnych cenach. 

Oprócz tego, nasz salon optyczny ma zawsze promocje! W asortymencie znajdują się modne oprawki korekcyjne, najwyższej jakości okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe, płyny do soczewek oraz galanterie optyczna. Niewątpliwym atutem jest realizacja recept NFZ na okulary.

salon optyczny smolinscy Warszawa

W skrócie: najlepszy optyk w Warszawie!

Do naszego Salonu Optycznego przychodzimy zawsze z uśmiechem, ponieważ panuje tu ciepła i rodzinna atmosfera. Każdy Warszawiak zna ulice Marszałkowską , więc wiadomo, gdzie nas szukać. Niewątpliwe doświadczenie zebrane przez 50 lat działalności powinno pozwolić przekonać Państwa do skorzystania z usług nie tylko naszego salonu optycznego ale i okulisty. Na tle konkurencji wyróżniamy się niskimi cenami, ciekawymi promocjami, oraz indywidualnym podejściem do każdego, kto otworzy nasze drzwi. Przyjdź i przekonaj się sam, a z pewnością wyjdziesz zadowolony.

Salon Optyczny Smolińscy - Marszałkowska 55/73

Nasze wyróżnienia