BEZPŁATNE BADANIE WZROKU_optyk

Światowy dzień wzroku

Jak co roku w najbliższy czwartek 1 października 2020 roku odbywa się światowy dzień wzroku. Czy aby na pewno również w tym roku ten dzień będziemy mogli nazwać światowym? Oczywiście że TAK.

Z okazji tak ważnego święta Salon Optyczny Smolińscy przygotował specjalną promocje. Przyjdź do naszego Salonu przy ul.Marszałkowskiej 55/73 w najbliższy czwartek lub piątek 01-02.10.2020 i skorzystaj z BEZPŁATNEGO BADANIA WZROKU. Dokładnie tak, bezpłatnego! Dodatkowo jeśli okaże się, że posiadasz wadę wzroku otrzymasz 15% rabatu na zamówienie okularów.

Nasi specjaliści profesjonalnie wykonają wszelkie pomiary w celu ustalenia czy występuję u Państwa wada wzroku oraz jak może wyglądać świat kiedy wszystko widzimy prawidłowo. Wszystko z okazji Światowego dnia wzroku

? Umów się na ?‍⚕️BEZPŁATNE BADANIE WZROKU w dniach 01-02.10.2020 i popraw jakość swojego życia. —Więcej szczegółów dotyczących promocji oraz rejestracja możliwa jest:

☎️ tel. 22 621-46-66

? wiadomości prywatnej

? w naszych salonach optycznych.Serdecznie zapraszamy.—

#bezpiecznysalonoptyczny#badaniewzroku#Warszawa#śródmieście#optyk#marszałkowska#światowydzieńwzroku#bezpłatnebadaniewzroku

0Shares
0 0