Promocje

Promocje u Optyka w Centrum Warszawy !

Darmowe Badanie Wzroku

W trosce o nasze oczy, niewątpliwie istotne jest ich regularne badanie. Taka kontrola z pewnością pozwoli nam jak najdłużej utrzymać nasz układ wzrokowy zdrowym oraz pozwoli wykryć rozwijające się choroby. W naszym Salonie Optycznym Smolińscy w Centrum Warszawy przeprowadzamy bezpłatne badanie wzroku przy realizacji okularów. Zachęcamy także do skorzystania z promocji na wyrobienie okularów przedstawionych poniżej. Wnioskując, nawet podczas posiadania własnej recepty na okulary, możemy się upewnić co do mocy soczewek okularowych.

Promocje na okulary progresywne

Jesteśmy partnerami prawdopodobnie znanej w całej Polsce akcji Czas na wzrok, firmy Essilor. W związku z tym zapraszamy do skorzystania z promocji na okulary progresywne marki Varilux,  jednych z najlepszych soczewek okularowych. Szczegóły promocji w Salonie Optycznym Smolińscy przy ulicy Marszałkowskiej 55/73. Przyjdź i przekonaj się sam, od nas z pewnością wyjdziesz zadowolony! 

Poniedziałki dla Studentów

Posiadasz ważną legitymacje studencką lub indeks? Bez wątpienia powinieneś przyjść do nas i otrzymać 15% rabatu na wykonanie okularów. W grę wchodzą wszystkie marki oprawek okularowych, a także każdy typ soczewek w nich montowanych. Okulary relaksacyjne z pewnością pomogą oczom rozluźnić się podczas długiej pracy z tekstem! Oczywiście oferujemy bezpłatne badanie wzroku, które pozwoli upewnić się, jaka wadę wzroku posiadamy.

Środy dla Seniorów

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do skorzystania z 25% rabatu na wykonanie okularów. Istotny jest fakt, możliwości skorzystania zarówno z rabatu na okulary progresywne, jak i do czytania, w niezwykle komfortowych cenach! Jest to oferta szczególnie godna uwagi ze względu na problem prezbiopi, który zaczyna się po 40 roku życia. Oferujemy bezpłatne badanie wzroku w celu ustalenia obecnej wady wzroku.

Czwartkowe Oprawki

czwartkowe oprawy rabat optyk Warszawa

Nasz salon optyczny w centrum Warszawy zaprasza na wyjątkową promocję “Czwartkowe Oprawki”. Podobają Ci się oprawki jednak ich cena jest zbyt wysoka? Przyjdź do nas w czwartek i skorzystaj z rabatów do 25 % na zakup oprawek korekcyjnych. Nasz salon optyczny oferuje oprawki na każdą kieszeń. Znajdziesz u nas oprawki takich marek jak; Gucci, Tommy Hilfiger, Burberry, Ray Ban, Just Cavalli, MaxMara, Solano i wiele innych.

Każda oprawka  : 
do 200 zł – 10% rabatu
do 500 zł – 20% rabatu
  > 500 zł – 25% rabatu
 

Słoneczne Piątki

słoneczne piątki rabat optyk Warszawa

Słoneczne piątki to promocja, która pomoże Ci przygotować się do słonecznego lata i weekendów na świeżym powietrzu. Odwiedź nasz salon optyczny i przekonaj się sam – dlaczego okulary przeciwsłoneczne od optyka są znacznie wygodniejsze. Promocja w szczególności powinna zainteresować kierowców, którzy docenią dostosowanie się szkła do różnych warunków panujących na drodze. Już nigdy wjeżdżając w tunel nie będziesz musiał ściągać okularów. Oferta naszego salonu optycznego to również bogaty wybór wzorów i kolorów – dlatego tez z łatwością dobierzesz okulary idealnie dopasowane do Ciebie i Twojego stylu.