Okulary

Okulary - to one chronią nasze oczy

Jeśli szukasz modne okulary w rozsądnych cenach w Śródmieściu Warszawy, to trafiłeś doskonale! Zajmujemy się wykonaniem okularów, realizacją recept na okulary, naprawą okularów, konsultacjami optycznymi, a także innymi usługami od ponad pół wieku. Istotnie, przez te okres czasu zebraliśmy niepodważalne doświadczenie z dziedziny optyki i okulistyki. Posiadamy własną w pełni skomputeryzowaną pracownie szlifierską, dzięki czemu stawiamy na precyzję oraz efektywność. Pracujemy tylko na sprawdzonej jakości produktach, bez wątpienia oferując to co najlepsze dla naszych klientów. Jeśli nie wiesz, jaki typ okularów jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni, dowiedz się o każdym typie klikając w odpowiedni kafelek poniżej.

Zapraszamy również na bezpłatne konsultacje odnośnie Państwa potrzeb do naszego Salonu Optycznego Smolińscy przy ulicy Marszałkowskiej 55/73.

Co warto wiedzieć podczas wyboru okularów?

Przede wszystkim okulary to indywidualny wyrób medyczny

Nie należy kupować gotowych okularów, ze względu na to,  iż nie uwzględniają one naszych indywidualnych parametrów twarzy. Jest to niezwykle istotnie, ponieważ możemy mieć inny rozstaw oczu, inne moce korekcji lub chociażby przymus korekcji szkłami cylindrycznymi (astygmatyzm). Gotowe okulary kupione w aptece tylko niszczą nasz wzrok ale powodują występowanie poważniejszych powikłań takich jak zez oczu. Pamiętajcie – lepszym rozwiązaniem jest wykonanie najtańszych okularów przez optyka niż kupowanie gotowców w sklepie.

Jak wiemy, okulary składają się z soczewek okularowych oraz oprawy, do której montujemy wcześniej wymienione soczewki. W Salonie Optycznym Smolińscy możemy liczyć na profesjonalną pomoc oraz doradztwo w kwestii wykonania okularów. Oprawka okularowa ma być wygodna oraz podkreślać nasze atuty, natomiast soczewki okularowe odpowiadają za obszar przez który patrzymy. Są one niezwykle istotne, ponieważ im lepszej jakości soczewki wybierzemy tym lepiej dla naszych oczu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych porad oraz promocji na okulary